Výhody nákupu v našem eshopu:

 ····························································

 • Při nákupu nad 1000,- Kč dárek  zdarma.

 ····························································

 • Veškeré zobrazené zboží je  skladem

 ····························································

 • Zboží odesíláme nejdéle druhý  den od objednání

 ····························································

 • Výrazné slevy a akce v průběhu  celého roku

 ····························································

 • Po předchozí domluvě možný  osobní odběr v Plzni - zdarma.

 ····························································

 Registrujte se při nákupu  a získejte slevový kupón  na další nákup.


Novinky
Fotografie vyšší kvality

Vyžádejte si fotografie dekorace o kterou máte zájem ve vyšším rozlišení. Zašleme Vám je emailem. Napište nám - viz kontakty.

více
Doprava zdarma

Doprava zakoupeného zboží v ceně nad 2000,- Kč zdarma - Zásilkovna. Nad 3000,- Kč i Českou Poštou.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Dekorační vánoční stromek

Úvod NávodyVánoční stromek z provázku

Tento návod je vhodný pro začátečníky.

 

Zdravím Vás,

vánoční období patří k nejkrásnějším v celém roce. Měli bychom zpomalit, zastavit se, užít si chvilku klidu se svojí rodinou. Jsou o soudržnosti, o setkávání, o starých zvycích. Celé to můžeme podpořit vhodnou vánoční dekorací. Klasikou bývá vánoční stromek, krásnou vánoční atmosféru vykouzlíte vhodným vánočním osvětlením. K dispozici jsou klasické s malými žárovičkami i odolné a úsporné LED řešení.

a proto jsem si na dnešek pro vás připravila trochu té klasiky, výrobu nevšední bytové dekorace, vánočního stromečku z provázku. Protože počasí venku nám vánoční čas moc nepřipomíná, pokusím se Vám touto dekorací navodit vánoční náladu alespoň já. Pojďte do toho se mnou, a zkuste si takovou vkusnou vánoční dekoraci, jako je vánoční stromeček z provázku vyrobit. Tak neváhejte, jdeme do toho.

   Nejprve k tomu co budeme potřebovat, není toho moc a výroba je poměrně snadná.

 

 

Dekorace vánoční stromek

 

 

Bude to kužel z křídového papíru, jak ho vyrobit si řekneme za chvilku. Dále pak provázek, ze kterého budeme dekoraci vinout. Já jsem si vybrala přírodní barvu, ale kreativitě se meze nekladou, takže barva dle vašeho vkusu, vodní sklo, a misku, nesmí být příliš malá, aby se nám provázek, až ho budeme namáčet nezamotal. A nyní k tomu papírovému jehlanu.

 

 

Dekorace vánoční stromek

 

 

Vezmeme si papír, nejlepší je křídový, já jsem použila ze starého kalendáře. Samozřejmě, že podle požadované velikosti dekorace, musíme mít i velikost papíru. Svineme si kornout a spoj slepíme, po celé délce lepenkou.

 

 

Dekorace vánoční stromek

 

 

Obkreslíme si podstavec kuželu, tak aby stál rovně, a zároveň dobře přiléhal k podložce. Je důležité zastřihnout podstavec těsně k podložce, aby se provázek nemohl vklínit mezi kužel a podložku. Spodek dekorace by neměl ten správný tvar. Ještě před tím, než se dáme do vytváření vánoční dekorace, natřeme celý kužel Indulonou. To proto, aby se vodní sklo nepřilepilo k papíru a celá dekorace šla lehce sesunout z "kopyta".

 

 

Vánoční stromek z provázku

 

 

Nyní si nalijeme vodní sklo do misky a provázek do něj namočíme. Nejlepší je omotat si provázek kolem nějaké skleničky, pak jej stáhnou, aby tvořil kolečko a opatrně namočit do vodního skla. Tak aby se nezamotal. Necháme ho cca 5 - 10 minut nasáknout , uchopíme jeden konec a začneme kužel těsně omotávat. Když se Vám provázku bude zdát málo, nevadí nyvineme se nové kolečko, opět ho namočíme, a znovu ho přidáme na kužel. Přitom rukou lehce stíráme vodní sklo, aby z provázku neokapávalo. Závity nemusí být pravidelné, naopak je hezčí, žádoucí a lepší drží tvar, když jdou závity provázku různě přes sebe. U spodku podstavy, musí byt hustší, aby celá dekorace pěkně rovně stála a nebortila se. Až vše řádně navineme, necháme vánoční stromek uschnout cca 24 hodin. Po té lehce vše sesuneme z kužele, a můžeme přistoupit k nazdobení. 

   Samozřejmě, nic se nemá přehánět, ale opět každý dle svého vkusu, já mám radši střídmost a eleganci. Takže výsledek mého snažení vidíte o kousek níže. Jak se Vám líbí?

 A ještě jedna rada, Nemusíte se ale omezovat jen na zdobení vnitřních prostorů, existuje spousta skvělého vánočního osvětlení, které je vhodné i pro venkovní použití.

   Povedla se Vám dekorace také? Napište mi bude ráda.

 

 

Vánoční dekorace - výroba a prodej

 

A pokud si toužíte tu správnou dekoraci vytvořit sami, máme pro vás malou vánoční inspiraci

No a na konec našeho návodu si opět můžete prohlédnout naše led dekorace, dekorace, svícny a adventní věnce.

 

Renata Havlová

Copyright 2015 - 2024 © Designové dekorace do bytu z umělých květin
TOPlist