Výhody nákupu v našem eshopu:

 ····························································

 • Při nákupu nad 1000,- Kč dárek  zdarma.

 ····························································

 • Veškeré zobrazené zboží je  skladem

 ····························································

 • Zboží odesíláme nejdéle druhý  den od objednání

 ····························································

 • Výrazné slevy a akce v průběhu  celého roku

 ····························································

 • Po předchozí domluvě možný  osobní odběr v Plzni - zdarma.

 ····························································

 Registrujte se při nákupu  a získejte slevový kupón  na další nákup.


Novinky
Fotografie vyšší kvality

Vyžádejte si fotografie dekorace o kterou máte zájem ve vyšším rozlišení. Zašleme Vám je emailem. Napište nám - viz kontakty.

více
Doprava zdarma

Doprava zakoupeného zboží v ceně nad 2000,- Kč zdarma - Zásilkovna. Nad 3000,- Kč i Českou Poštou.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jak vyrobit luxusní vánoční stromeček s LED osvětlením?

Úvod NávodyVýroba moderní dekorace - luxusního vánočního stromečku

   Dnes jsem se s Vámi rozhodla podělit o návod na výrobu velice moderní a luxusní dekorace - luxusního vánoční stromeček s LED osvětlením. Předem bych chtěla podotkonout, že inspiraci jsem nalezla na internetu a nejedná se o můj originální nápad, postup výroby jsem si již vymyslela sama.

   A jako ochutnávka, fotografie výsledku naší společné práce.

 

 

Luxusní vánoční stromeček 

 

Jaký bude postup pro výrobu vánočního stromečku?

 Nyní tedy k postupu, v první řadě k výrobě tohoto luxusního vánočního stromečku budete potřebovat trochu nadšení, kreativity a v nepslední řadě svého šikovného muže, či přítele. Dále si rozmyslete v jaké velikosti chcete stromeček vyrábět.  Já jsem zvolila velikost  0,9m.

   Jako základ pro výrobu luxusního vánočního stromečku, jsem si vybrala plastový kónický květináč v černé matné barvě, výšky 36cm. Tyto kónické samozavlažovací plastové květináče mají tu výhodu, že lze vysunout vnitřní PVC nádobu a to budeme pro výrobu našeho luxusního vánočního stromečku potřebovat.

 

Plastové nádoby k výrobě luxusního vánočního stromečku

 

 

 

Při výrobě stromku, budete potřebovat zručného muže.

Nyní pokud jste si již rozmyslely v jaké velikosti budete tuto vánoční dekoraci vyrábět, požádejte o spolupráci Vašeho šikovného muže. Bude potřeba vyrobit drátěnou spirálu, která vytvoří kostru našeho luxusního vánočního stromečku. Já mám spirálu vytvořenou z 3mm nerez drátu a jako střední vzpěru je použita kulatina 5mm. Nejlepší postup výroby je stočit si spirálu jako šneka, na rovné ploše a tu pak vytáhnout a navařit na vzpěru. 

 

Drátěná spirála pro výrobu vánočního luxusního stromečku

   

Po té co váš šikovný muž, vyrobil tuto drátěnou kostru, je potřeba pro uchycení do vyjímací pvc nádoby, navařit na oba volné konce spirály šrouby 8mm. Jakmile máte toto hotovo, je to nejsložitější za Vámi.

 

Drátěná kostra k výrobě stromečku na vánoce

 

 

 

Teď ještě naposledy požádejte svého manžela, nebo přítele, aby Vám vyvrtal dvě dírky průměru 8mm, v plastové vyjímací nádobě kónického květináče. Jednu uprostřed a jednu v rohu. Takto vystředíte spirálu luxusního vánočního stromečku  v plastovém kónickém květináči.

 

 Plastová nádoba pro výrobu vánočního stromku

   

 

Ještě před tím než ji namontujeme, je vhodné spirálu nastříkat, nejlepší bude bílá barva. Nyní na každý šroub spirály našroubujte jednu matku, vsuňte spirálu luxusního vánočního stromečku do předvrtaných otvorů a zespod našroubujte druhé matky a vše důkladně utáhněte.

 

 

Vyrobte si luxusní vánoční stromeček

 

 

 

Nyní je výroba dekorace vánočního luxusního stromku již na Vás.

Nyní již můžete vyjímací vnitřní nádobu vložit zpět do kónockého květináče a již uvidíte siluetu svého luxusního vánočního stromečku. Pokud nemáte šikovného manžela, či přítele jsem Vám schopna kónický květináč a spirálu (popřípadě další dodat) - pokude se sejde více objednávek. Jestli budete mít zájem napište mi.

   Tak nyní máme to nejsložitější za sebou a před sebou tu radostnou kreativnější část. Pokračovat budeme tím, že vyplníme vnitřní část plastové vyjímací nádoby aranžérskou pěnou.

 

Příprava pro výrobu dekorace na vánoce

 

 

Pokud jste s tím již hotovy, nezbývá mi nic výc než se s vámi rozloučit a popřát Vám mnoho zdaru a trpělivosti. Pokračování bude následovat, v dalším díle o našem luxusním vánočním stromečku.

    Pokud si chcete hotovou dekoraci zakoupit, můžete zde.

Renata Havlová

   

Copyright 2015 - 2023 © Designové dekorace do bytu z umělých květin
TOPlist