Výhody nákupu v našem eshopu:

 ····························································

 • Při nákupu nad 1000,- Kč dárek  zdarma.

 ····························································

 • Veškeré zobrazené zboží je  skladem

 ····························································

 • Zboží odesíláme nejdéle druhý  den od objednání

 ····························································

 • Výrazné slevy a akce v průběhu  celého roku

 ····························································

 • Po předchozí domluvě možný  osobní odběr v Plzni - zdarma.

 ····························································

 Registrujte se při nákupu  a získejte slevový kupón  na další nákup.


Novinky
Fotografie vyšší kvality

Vyžádejte si fotografie dekorace o kterou máte zájem ve vyšším rozlišení. Zašleme Vám je emailem. Napište nám - viz kontakty.

více
Doprava zdarma

Doprava zakoupeného zboží v ceně nad 2000,- Kč zdarma - Zásilkovna. Nad 3000,- Kč i Českou Poštou.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Změňte průměrný byt na luxusní, pomocí designových dekorací a originálních bytových doplňků

Vy máte interiér, zde najdete jedinečné doplňky. Každá z těchto dekorací je originál a jedinečná, stejně jako každý z Vás. 

 Naše výrobky jsou vidět ve vysílání České Televize v pořadu SAMA DOMA, kde jsem byla 20.11.2017 hostem. Jsou rozmístěny po celém studiu a k vidění během celého vysílání.


Nechte svůj interiér zazářit, tyto dekorace Vám pomohou. Jedinečný inspirativní prostor, pomáhá tvořit originální výsledky a v nemalé míře ovlivňuje úspěšnost našeho života. Chcete být úspěšní? Zdá se Vám, že vašemu domovu něco chybí? I s tím Vám budeme nápomocni. Inspiraci naleznete například ve Slevách.


Velká trvanlivá květina určená do reprezentativních prostorů, hal a kanceláří firem.

 

 

 

 

 Moderní adventní svícny, adventní věnce, vánoční dekorace a svícny

 

   Zabývám se ruční výrobou luxusních květinových dekorací a dekorací do bytu a sezóních dekorací, jako jsou velikonoční, nebo také jarní a vánoční bytové doplňky z umělých květin nejvyšší kvality.

   Rozhodla jsem se jít opačnou cestou než běžné obchody, pro které je důležitá kvantita. Jdu cestou kvality a 100% originality, mé dekorace do bytu mají duši, jsou jiné, jsou originální, jsou luxusní, jsou designové, a v neposlední řadě, je každá z nich jedinečná.

   Kolekce mých designových home art doplňků má velmi široké rozpětí. Bytové doplňky, které vyrábím dokonale splynou s Vaším interiérem a pozvednou jeho design na vyšší úroveň. Květinové dekorace a dekorace do bytu, pro různá roční období, jako jsou velikonoce, jaro, ale i léto a vánoce, které vám nabízím nevyžadují žádnou trvalou péči, neopadávají ani neuvadnou, takže budou neustále chloubou Vašeho interiéru, stále krásné jako ve chvíli kdy jste ji zakoupili. Nelze vytvořit útulný interiér bez doplňků a bytových dekorací. Celek tvoří drobnosti. 

  Každá z vystavených květinových vazeb, nebo dekorací do bytu je originální ruční práce a můj neotřelý design je zárukou, že skladba květin a jejich barevné sladění je neopakovatelné a originální. Do dekorací, vazeb a svícnů vkládám jedinečné a kvalitní designové ozdobné prvky, které jsou laděny s květinami tak, aby tvořily harmonický celek. S mými bytovými dekoracemi z umělých květin bude Váš dům, byt, kancelář, nebo obchod jedinečný. Vaši přátelé, známí a zákazníci si jej navždy budou pamatovat. Nechte na sebe působit kouzlo designu mých květinových dekorací a vazeb, podlehněte kouzlu plamenů v podání krásných dekorativních svícnů, vykouzlete si krásné a šťastné vánoce, nebo velikonoce.

   Home art v podání designových výrobků, jenž vyrábím se stane zdrojem Vaší radosti a při odpočinku z něj bude moci čerpat energii, kterou nabízí jen pohled na čerstvé květiny.

   Zařizujete nový dům, nebo byt? Nebo jen rekonstruujete, a chcete aby Vaše prostory a interiéry byly originální a reprezentativní? S designovými moderními dekoracemi do bytu z mého eshopu se Vaše přání stane skutečností.

   Přivoňte si k luxusu a nechte se hýčkat mými květinovými dekoracemi a designovými doplňky, se kterými je pohled na svět krásnější a radostnější. Udělejte si radost, kupte si alespoň jednu z nich a vyzkoušejte to, sami uvidíte.

  Moje kreativita nezná mezí, dle Vašich přání zhotovím originální bytovou dekoraci jak pro ozdobu Vašeho interiéru, tak ke slavnostním příležitostem ve Vašem životě jako je například svatba. Sdělte mi Vaši představu, já se ji pokusím zrealizovat viz záložka kontakt.

  V mé nabídce nechybí ani designové bytové dekorace a vazby k významným svátkům a příležitostem v průběhu celého roku, jako jsou vánoce, velikonoce, sv. Valentýn. Z důvodu originality květinových dekorací a vazeb se má nabídka neustále mění a rozšiřuje. Zanechte mi zde Váš e-mail a budete ode mne informováni o nových dekoracích, vazbách, nebo svícnech.

  Adventní a velikonoční věnce a vánoční svícny, jarní dekorace z mého eshopu jsou trvanlivou dekorací, bez omezení životnosti. Takže příští a další následné roky zakoupíte například pouze nové svíce, tím pádem jsou náklady minimální. Oproti tomu u zdánlivě "levných" živých dekorací, kdy každý rok pořizujete výrobek se 100% náklady.

  Nebojte se vyzkoušet nové věci a nové materiály, uvidíte že budete překvapeni kvalitou, mnou používaných materiálů a tím i vyrobených produktů.

 

 

 

Renata Havlová

Navštivte profil pinnera dekor-art.cz na Pinterestu.
Copyright 2015 - 2018 © Designové dekorace do bytu z umělých květin
TOPlist