Výhody nákupu v našem eshopu:

 ····························································

 • Při nákupu nad 1000,- Kč dárek  zdarma.

 ····························································

 • Veškeré zobrazené zboží je  skladem

 ····························································

 • Zboží odesíláme nejdéle druhý  den od objednání

 ····························································

 • Výrazné slevy a akce v průběhu  celého roku

 ····························································

 • Po předchozí domluvě možný  osobní odběr v Plzni - zdarma.

 ····························································

 Registrujte se při nákupu  a získejte slevový kupón  na další nákup.


Novinky
Fotografie vyšší kvality

Vyžádejte si fotografie dekorace o kterou máte zájem ve vyšším rozlišení. Zašleme Vám je emailem. Napište nám - viz kontakty.

více
Doprava zdarma

Doprava zakoupeného zboží v ceně nad 2000,- Kč zdarma - Zásilkovna. Nad 3000,- Kč i Českou Poštou.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

GDPR

Úvod Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů

V e-shopu Dekor-art.cz, IČO: 61164925, zodpovědně chráníme vaše údaje.


Při využívání našeho e-shopu, schromažďujeme různé druhy údajů. Například váš kontakt, uživatelské jméno, heslo, atd. Zajímá nás jaké produkty prohlížíte, z čeho a odkud. Abychom Vám mohly zobrazit nabídku, která je pro Vás zajímavá. Jestli-že u nás uskutečníte objednávku, nebo si založíte účet, pracujeme i s vaším jménem, adresou, telefonním kontaktem, e-mailem a údaji, které nastavíte ve vašem účtu.

Pracuje s těmito údaji:

 • Uživatelské jméno a heslo
 • IČO, případně DIČ
 • Jméno, příjmení, tel. číslo, e-mail
 • Objednané zboží, způsob doručení, číslo vašeho účtu - pokud jste tuto možnost zvolili při provedení platby
 • Jak se chováte na našem webu, pohyb mezi stránkami, které produkty vás zajímají, a zobrazujete je, z jakého zařízení si naší nabídku prohlížíte, 
 • Vaše IP adresa, vaše poloha, operační systém prohlížeče, jejich verze, a údaje z cookie souborů

Toto schromažďování a zpracování údajů, provádíme abychom zjistily návštěvnost našich stránek a stále zlepšovaly služby a nabídku pro vás. Pokud jste u nás registrováni, vedeme váš účet. Pokud u nás nakoupíte, využijeme vašich údajů, abychom vyřídily objednávku. Zpřístupníme Vaše údaje třetím stranám, s vaším souhlasem (Česká Pošta, Zásilkovna). Ve chvíly kdy navštívíte naše stránky, do vašeho zařízení uložíme malý soubor. Ve chvíly kdy otevřete okno internetového prohlížeče, nám umožní propojit vaše aktivity, na našem webu, až do chvíle kdy okno prohlížeče uzavřete. Proto je samozřejmé, že tyto soubory z vašeho zařízení i čteme. Umožní nám vás identifikovat, sledovat návštěvnost, účinnost reklamy, atd.

 

Ve vztahu, ke svým osobním údajům, máte řadu práv.

 • Právo na omezení zpracování
 • Právo na námitku proti zpracování
 • Právo podat stížnost - stížnost proti námi prováděnému způsobu zpracování vašich osobních údajů můžete podat na adrese Úřadu pro ochranu osobních údajů, na adrese: Pplk. Sochora 27, Praha 7, 170 00.
 • Právo na výmaz údajů. Máte právo o vymazání vašich údajů, které o vás vedeme. Pokud o to požádáte, bez zbytečných odkladů, to provedeme.
 • Právo na opravu nesprávného , nebo změněného údaje. Pokud zjistíte chybu, či chcete provést změnu v námi zpracovávaném údaji o Vás, prosím kontaktujte nás. Vše zajistíme k vaší spokojenosti.
 • Právo na přístup, ke svým údajům. V podstatě máte proávo vědět jaké údaje o vás zpracováváme, za jakám účele a po jakou dobu je archivujeme a komu je zpřístupňujeme. To vše je již vysvětleno výše. Pokud si však nejste jisti, máte právo na kopii zpracovávaných osobních údajů, mi vám ji rádi poskytneme, v jednom vydání zcela zadarmo.

 

Jak uplatnit svoje práva ?

Ve všech záležitostech, se spracováním osobních údajů, nás neváhejte kontaktovat na info@dekor-art.cz, nebo písemně na adrese zde.

Copyright 2015 - 2021 © Designové dekorace do bytu z umělých květin
TOPlist