Výhody nákupu v našem eshopu:

 ····························································

 • Při nákupu nad 1000,- Kč dárek  zdarma.

 ····························································

 • Veškeré zobrazené zboží je  skladem

 ····························································

 • Zboží odesíláme nejdéle druhý  den od objednání

 ····························································

 • Výrazné slevy a akce v průběhu  celého roku

 ····························································

 • Po předchozí domluvě možný  osobní odběr v Plzni - zdarma.

 ····························································

 Registrujte se při nákupu  a získejte slevový kupón  na další nákup.


Novinky
Fotografie vyšší kvality

Vyžádejte si fotografie dekorace o kterou máte zájem ve vyšším rozlišení. Zašleme Vám je emailem. Napište nám - viz kontakty.

více
Doprava zdarma

Doprava zakoupeného zboží v ceně nad 2000,- Kč zdarma - Zásilkovna. Nad 3000,- Kč i Českou Poštou.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jak vyrobit moderní vánoční dekoraci?

Dnes při naší výrobě moderní vánoční dekorace začneme tím, že si v aranžérské pěně, kterou jsme v minulém díle vložily do vnitřní plastové nádoby květináče, vytvoříme otvor pro ovladač (zdroj s bateriemi) Led osvětlení. To pak následněn v dalších krocích budeme instalovat na moderní vánoční dekoraci - spirálový vánoční stromek. Nyní blíže k vytvoření otvoru. V rohu plastové nádoby, položíme ovladač Led napájení - vypínačem na horu a obkreslíme ho tužkou či fixou na pěnu. Pak opatrně nožem vyřízneme otvor, dle naznačeného profilu a nožem opět opatrně vylomíme pěnu.

 

Jak provést zdobení vánoční dekorace?

   Když máme vše takto připraveno, můžeme začít s navlékáním girlany. Instalace girlandy na moderní vánoční dekoraci se děje ve dvouch krocích. Nejprve omotáme stoupající spirálu a pak následně spodní kruh u hrdla květináče. Girlandu na náši moderní vánoční dekoraci budeme aranžovat ze spoda. Postupným omotáváním drátu spirály dokola a součastným posouváním omotané girlandy ze spoda na horu.

 

 

Jak vyrobit moderní vánoční dekoraci?

 

 

 

Nyní si poradíme s vánočními světýlky.

 

Po tomto, pro někoho možná složitějším kroku, naaranžujeme na naši modení vánoční dekoraci LED osvětlení. Já jsem použila velice moderní LED osvětlení s ledovými rampouchy a elegantním studeným LED světlem.

 

 

Výroba moderní vánoční dekorace

 

 

Po uložení ovladače LED osvětlení do předem připraveného otvoru v aranžérské pěně, vedeme světýlka rovně po girlandě a po cca 20cm ho přivazuji stříbrnou nití kolem spirály s girlandou.

   V následném kroku provedeme ozdobení, tak aby naše luxusní vánoční dekorace ladila s tématem vánoc. Hitem letošních vánoc jsou stříbrné a bílé ozdoby různých velikostí a odstínů. Zde je možné projevit svou představivost a trochu si pohrát. Ještě než začnete věšet ozdoby na spirálu stromečku, provedeme zakrytí aranžérské pěny v nádobě. Já jsem to vyřešila bílou vánoční růží s ledovými okvětními listy, můžete zkusit také třeba hortenzii.

 

 

Jak dopadla naše snaha při výrobě stromečku?

 

A výsledek. Ten může vypadat třeba takhle a nebo ve vašem podáně trohu jinak. V každém případě myslím že je tato luxusní vánoční dekorace velice povedená a krásná. 

 

Luxusní vánoční dekorace stromeček s LED

 

Teprve v přítmí, či v noci oceníte jedinečnost a krásu bílého studeného LED osvětlení.

   Přeji Vám hodně zdaru a kreativity při výrobě vánočních dekorací a v neposlední řadě i tohoto spirálového vánočního stromku.

 

Pokud nemáte dost trpělivosti k výrobě této luxusní vánoční dekorace, můžete si ji zakoupit zde, nebo využijte možnosti nechat si ji vyrobit na zakázku i v jiných trendy odstínech vánoc.

 

 

Renata Havlová

 

Copyright 2015 - 2022 © Designové dekorace do bytu z umělých květin
TOPlist